Osiecka Liga Halowa - strona nieoficjalna

OFC 2015

FC Zowirucha - Eltom 3:10 (05-02-2012)
Ładowanie...

Osiecka Liga Halowa

osieckaliga@gmail.com

Krzysztof Jabłoński

krzychu.jablonski@gmail.com

Piotr Wasilewski

ptrkw@wp.pl

Łukasz Cichecki

- fotografie

- video

- przygotowanie i administracja strony olh.futbolowo.pl

- kanał youtube

modernfoto@op.pl

Orliki UKS GKS Osieck rocznik 2004 poszukują sponsorów.

• autor: melechesh, 2014-03-07 14:38

Kierujemy do Państwa ofertę pomocy w sponsorowaniu najmłodszej drużyny Orlików UKS GKS Osieck rocznik 2004.

ZOSTAŃ NASZYM SPONSOREM PONIEWAŻ:

Wspierając naszą drużynę, pomożesz spełniać dziecięce marzenia o czynnym oprawianiu sportu i sportowych sukcesach!!!!

Pomożesz nam w propagowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci, wychowaniu poprzez uczciwą sportową rywalizację. W dzisiejszych czasach pełnych nowych "pokus", ma to szczególnie istotne znaczenie!!!!

Przygoda z piłką nożną nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych i podwórkowych boiskach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom garnącym się do piłki, mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów!!!
Zapewne mogłeś się o tym przekonać będąc małych dzieckiem.

JAK MOŻESZ NAM POMÓC? :

Może to być wsparcie rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów piłkarskich, dresów, piłek itp. lub wsparcie finansowe poprzez przekazanie na "sprzęt" bądź pomoc w organizacji obozu sportowego, wynajem środków transportu na mecze wyjazdowe.

W ZAMIAN ZA POMOC OFERUJEMY:

- Sponsor wspierając rozwój dziecięcej piłki nożnej może liczyć na to, że informacje o nim znajdą się naszej stronie internetowej
- Podczas turniejów i meczów logo sponsora może być umieszczone na plakatach, banerach, gadżetach i strojach młodych sportowców.
- Sponsor obecny będzie w wielu miejscach odwiedzanych przez drużynę.
- Sponsoring sportowy jest skutecznym nośnikiem promocji przedsiębiorstw oraz osób i daje mnóstwo satysfakcji.

PS. Nie oczekujemy wiele, ucieszy nas każdy gest !!

Trener - Dominik Czarnecki
tel. 607-916-136